home company about1

Özel formülasyonlar

Bitkisel Ürünler

Kişisel bakım, ilaç ve kozmetik alanlarında lider


Kendi alanında profesyonel ve deneyimli kadromuzla 10 yıldır Gıda Takviyesi, ilaç, kişisel bakım ve kozmetik alanında fason üretim gerçekleştiren bir firmadır. Kaliteci birikim ile birlikte sitemli ve verimli çalışma şartlarını benimsemiş ve müşteri odaklılığı ile ön planda çalışmaktadır. Avrupa standartlarını benimseyerek teknoloji ile birlikte her zaman yenilenmeyi hedeflemiştir. Pharmarosso Gıda İlaç Kozmetik Medikal San. Dış. Tic. Ltd. Şti. olarak daima müşterilerimize GMP düzeyinde hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

"Bizler Fason süreçlerimize Global adımlar atarak uluslar arası fason işbirliği her zaman ilk adımımız olmuştur. Üretimi her zaman daha yenilikçi kılmak ve Avrupa standartlarına taşımak vazifemizdir."


Neler Yapıyoruz?

Tesisimizde yüksek mühendis kadromuz ile birlikte Gıda, İlaç, Kozmetik ve Gıda Takviyesi alanında kalite ve sistemli çalışma prensibi ile fason olarak sizlere hizmet veriyoruz. Sizlerin elinde bulunan hazır formülasyon ile birlikte tesisimizde Arge departmanımız eşliğinde gizlilik sözleşmesi ile projelerinize start veriyoruz. Ürünlerin hammaddeleri tesisimize ulaşması ile birlikte, sizlerle son kullanıcıya ulaşacağı haline dönmesini gözlemliyoruz. Pharmarosso Gıda İlaç Kozmetik Medikal San. Dış. Tic. Ltd. Şti. olarak bu heyecanı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.Hayal ettiğiniz ürün ve projeleri hayata geçirmek için çalışıyoruz!

Pharmarosso Gıda İlaç Kozmetik Medikal San. Dış. Tic. Ltd. Şti. olarak sizlerin hayalinde olan ürünleri real ortamda oluşturmak için var gücümüz ile çalışıyoruz. Hayalinizde size özel gıda takviyesi, sporcu içeceği,kozmetik bir ürün olmasını isteyebilirsiniz. Bizler uzman kadromuz ile bu taleplerinizi değerlendiriyor ve tarafınıza özel raporlama ile sunum gerçekleştiriyoruz. Hayalinizi ve istediğiniz özellikte ürünü bize anlatmanız yeterli. Marka adı, patent süreçleri ve gerekli onaylar ile sizlerin talep ettiği ürünleri oluşturuyoruz."Hayalleriniz İçin Burdayız"

Kendi bünyemizde bulunan uzman araştırma-geliştirme departmanımız ve mühendis kadromuzla birlikte ürünler üretiyoruz.

VitalizmaKozmetik