Import & Export - Pharma Rosso

İthalat ve İhracat

‘’Pharma Rosso Gıda İlaç Kozmetik Medikal San. Dış Tic. Ltd. Şti.’’ olarak pazardaki açığı kapatmak ve ülkemize ve insanlarımıza katkıda bulunmak amacıyla 2000 yılında yola çıktık.

Import & Export

Pharma Rosso Gıda İlaç Kozmetik Medikal San. Dış Tic. Ltd. Şti. olarak pazardaki açığı kapatmak ve ülkemize ve insanlarımıza katkıda bulunmak amacıyla 2015 yılında yola çıktık. Başta Irak, Libya, İsviçre, İngiltere, Hollanda, Almanya, Fransa, Bosna-Hersek, Azerbaycan, Suriye, Kuveyt, Suudi Arabistan, Vietnam, Sudan, BAE, Etiyopya ve Yemen’e ihracat faaliyetleri göstermekteyiz.
Pharma Rosso; bu güne kadar edinmiş olduğu bilgi ve tecrübelerini ; inovatif fikirler ile teknoloji destekli ürün formları halinde tüketicinin kullanıma sunmaktayız.
Doğanın bize sunduğu sınırsız kaynakları kullanarak, İstanbul Tuzla-Tepeören’ de bulunan, yaklaşık 3.000 metrekare kapalı alana sahip tam entegre tesisimizde fason üretim yaparak İhracatlarımız ile hem istihdam sağlayarak hemde ülkemize katma değer kazandırmaktayız. Konusun da uzman teknik ekibimiz ile Gıda Takviyeleri ve Dermo Kozmetik ürünleri üreterek doğal, koruyucu ve sağlığa destek olan ürünlerimiz ile hem yurt içinde hem de uluslararası pazarda büyümeyi hedeflemekteyiz.

Süreçler hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz?

İletişime Geç!

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim. Tüm sorularınızı 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyoruz.
WhatsApp