Markalarımız


Hayallerinizdeki ürünleri ve projeleri oluşturmak için çok çalışıyoruz!

Fason Üretim nedir?


Günümüzde işletmelerin kapasitelerinin yeterli olmadığı ve hızlı teslimat söz konusu olduğunda tercih edilen bir yöntemdir. Fason üretimi ülkemizde hızla ilerlemekte ve yoğun olarak tercih edilmektedir.

Fason Üretim


Birçok sektörde kullanılacak hammadde bizim tarafından sağlanmaktadır; işçilik sizin tarafınızdan ödenir.

Başkasının adına yapılan iştir. Büyüme, kaynak yaratma ve markalaşma yolunu açan çok pratik yoldur.


Kozmetik Ürünleri


Farklı cilt kozmetik ürünleri, pratik ve hijyenik üretim ile üretilmektedir. Kozmetik ürünlerde geniş bir alanı kaplayan farklı dudak bakım ürünlerinin üretimi ve doldurulması yapılmaktadır.

Kozmetik alanında kullanılan fırçalar ve süngerler, yüksek kalitede ve hızlı bir şekilde üretilmektedir.


Kadınlar ve erkekler için kozmetik


Göz ve dudaklarda kullanılan farklı türde kozmetik ürünler, farmason prensibi ile üretilebilmektedir.

Takviye edici
diğer ürünler


Farklı kapsül doldurma işlerinin üretimi ve doldurulması hem hijyenik hem de pratik olarak serbesttir. Kapon vitaminleri fason üretimi sayesinde kolayca üretilir. Sporcunun yemeklerinin üretimi hızlı ve hijyeniktir. Şurup dolum işlemleri fason üretimi ile hızlı ve pratik bir şekilde yapılır.

Gıda Takviyesi


Gıda takviye ürünleri hijyenik ve el değmeden üretilmektedir. Fason üretimi ile sıvı-katı farketmeksizin her türlü gıda ürünleri cam kavanozlara ve şişelere kolayca doldurulur.

Fason üretimde bitkisel yağ üretimi ve doldurma süreci hijyenik ve pratiktir. Reçel üretiminizde fason üretimi ve firmanızı büyütmek için süreçleri doldurabilirsiniz. Dudak bakım ürünlerini hızlı bir şekilde üretmek ve işlemek için fason üretimini seçebilirsiniz. Probiyotik üretimi ve kapsüllerin doldurulması fason üretimi ile farklı ve büyük firmaların çalışmalarını mümkün kılmaktadır.


Kişisel Bakım


Çeşitli bitkisel yağların üretimi ve dolumu, fason üretimi ile pratik olarak gerçekleşir. Antibakteriyel jeller gibi ürünlerin dolum ve şişeleme işlemlerini serbestçe yapabilirsiniz. Yüz kremlerinin kırışıklıklara karşı üretimi ve doldurulması fason üretimi ile çok kısa bir sürede yapılır.

Saç bakım ürünleri otomatik ve hijyenik olarak üretilir ve doldurulur. İş yükünü azaltarak hızlı bir şekilde saç bakım ürünleri üretebilirsiniz. Pratik üretim ile kaliteli şampuan gibi kişisel bakım ürünleri üretebilirsiniz. Yüz için farklı kozmetik ve kişisel ürünlerin yüz üretimi ve doldurulması kaliteli ve pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir


Bitkisel Krem ve Sağlıklı Yaşam


Kişisel hijyen ve bakım ürünleri hem kaliteli olarak üretilebilir. Farklı türde kremlerin üretimi ve kavanozun doldurulması hızlı ve kolay bir şekilde yapılır. Cildin bakımını ve yenilenmesini sağlayacak kişisel bakım ürünlerinin üretim ve dolum işleri bir fason olarak yapılmaktadır. Farklı kremlerin üretimi ve benzeri ürünlerin doldurulması pratik bir şekilde uygulanmaktadır.

Vitalizma Kozmetik